26 czerwiec 2020

Sportowe stroje dla najmłodszych

W najbliższy piątek /26.06/ na stadionie przy ul. Czarnoleśnej nie zabraknie piłkarskich emocji. Najmłodsi rudzcy piłkarze, należący do różnych klubów, rozegrają mecz oraz zostaną obdarowani sprzętem sportowym.
Koronawirus
śląskie
22619
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
- Wybór dzieci, które wezmą udział w akcji, został dokonany po wzięciu pod uwagę stanu zamożności rodzin, z których pochodzą. Dobrze przecież wiemy, że nie we wszystkich domach jest możliwość wyposażenia dziecka w firmowy strój do realizacji jego pasji. Dlatego mamy nadzieję, że dzięki tej akcji zostaną spełnione dziecięce, sportowe marzenia na starcie do doskonałej kariery – podkreśla Aleksandra Poloczek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej.

Akcja zorganizowana została przez Juventus Academy Rzeszów, Fundację ESPA, Partnerskie Kluby Biznesu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzie Śląskiej. Jej celem jest wyposażenie najmłodszych piłkarzy w stroje piłkarskie firmy Adidas, które ułatwią im rozpoczęcie piłkarskiej kariery.

Mecz rozpocznie się o godz. 19:30 i zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią, znajdującym się na terenie stadionu lekkoatletycznego przy ul. Czarnoleśnej 14. Więcej informacji na ten temat udziela Aleksandra Poloczek, tel. 510 211 470.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
22619
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rudzie