27 grudzień 2021

Policjanci poszukują 16-letniej Cynthii, która zaginęła podczas spaceru z psem

fot. PAP
Policjanci z Tarnowskich Gór prowadzą poszukiwania 16-letniej Cynthii Borucińskiej, która minionej nocy wyszła na spacer z psem i chwilę później zniknęła. Prawdopodobnie odjechała samochodem z nieustalonymi na razie osobami. Policja opublikowała jej zdjęcie i rysopis.
REKLAMA

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach podkom. Damian Ciecierski powiedział PAP, że zaginięcie zgłosili bliscy nastolatki. "Dziewczyna wyszła na spacer przed posesję z psem. Prawdopodobnie odjechała spod domu z nieznanymi osobami lub osobą, nieznanym samochodem i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania" - podał.

Policja nie wyklucza żadnej z wersji – nie wiadomo na razie czy Cynthia sama wsiadła do samochodu, czy też została do niego wciągnięta. Pies, z którym wyszła na spacer został na posesji. "Policjanci przez cały czas wykonują czynności w tej sprawie, m.in. sprawdzają nagrania z monitoringu. Szukamy zaginionej dziewczyny wszelkimi dostępnymi siłami i środkami" - zaznaczył Ciecierski.

Cynthia ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie, ciemne włosy i ciemnobrązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrana w czarny płaszcz puchowy.

Osoby, które znają miejsce pobytu lub widziały zaginioną, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerami telefonu 47 85 342 55, 47 85 342 83 lub 112.(PAP)

autor: Krzysztof Konopka

kon/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
śląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rudzie