Kino artykuł sponsorowany
4 marzec 2022

Multikino Gemini Park w Tychach już otwarte! - tylko to kino na Śląsku ma wszystkie fotele rozkładane!

fot. nadesłane
Od 4 marca mieszkańcy Śląska mogą oglądać w Multikinie Gemini Park w Tychach największe filmowe premiery w najlepszej jakości i najwyższym komforcie na rozkładanych fotelach SuperVIP. W repertuarze między innymi „Batmana” z Robertem Pattinsonem w roli głównej.
Multikino Gemini Park w Tychach przygotowało dla miłośników filmów siedem sal kinowych, które łącznie mieszczą ponad 540 osób. Wszystkie sale są wyposażone w najnowocześniej projektory Barco SP4K – poza Multikinem Gemini Park tylko dwa multipleksy w Polsce oferują tak innowacyjne rozwiązanie. Poza najwyższą jakością projekcji widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, ponieważ kino jako pierwsze na Śląsku zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP.  Dzięki temu seanse w Multikinie Gemini Park można oglądać w pozycji półleżącej - widz decyduje o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując.

Od 4 marca w repertuarze nowo otwartego kina widzowie znajdą między innymi premierowego „Batmana” z Robertem Pattinsonem w podwójnej roli mściciela z Gotham i jego alter ego, miliardera-samotnika Bruce’a Wayne’a. W filmie nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

Kolejna propozycja to oparta na faktach „Sonata” - poruszająca historia Grzegorza Płonki, u którego dopiero w wieku 14 lat stwierdzono niedosłuch, a nie jak wcześniej zakładano – autyzm. Późna, prawidłowa diagnoza pozwoliła odkryć talent muzyczny chłopca.

W repertuarze nie zabraknie również filmów dla najmłodszych kinomanów. 4 marca premierę będzie miała animacja „Ups2. Bunt na Arce”, a 11 marca do kina trafi najnowszy film Disney’a i Pixara „To nie wypanda”. Jego główna bohaterka nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość - gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą.

Przyjdź do Multikina Gemini Park i poczuj różnicę! Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie https://multikino.pl/repertuar/tychy-gemini-park
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Ruda Śląska
0.8°C
wschód słońca: 07:31
zachód słońca: 15:41
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rudzie

kiedy
2022-12-11 18:00
miejsce
Dom Kultury Bielszowice, Ruda...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-16 17:30
miejsce
Dom Kultury Bielszowice, Ruda...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-16 20:30
miejsce
Dom Kultury Bielszowice, Ruda...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-17 16:00
miejsce
Dom Kultury Bielszowice, Ruda...
wstęp biletowany